Mijn auditoren omgeving
Onderliggende pagina's

Gecertificeerde auditors

Op wegen in beheer van het Rijk mogen alleen gecertificeerde auditoren rijkswegennet verkeersveiligheidsaudits uitvoeren. Zij hebben een certificeringstraject doorlopen en voldoen daardoor aan alle eisen om een verkeersveiligheidsaudit te kunnen uitvoeren. De auditors vallen onder toezicht van het Kwaliteitsorgaan Verkeersveiligheidsaudits (KoVa).

De in het onderstaande overzicht genoemde personen zijn gecertificeerde auditors en kunnen rechtstreeks benaderd worden voor het uitvoeren van een audit op het rijkswegennet.

Auditoren

Jeroen Stegeman

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 2706 2022
jeroen.stegeman@arcadis.com

Marco van Leersum

Nieuw-Vennep
Van Leersum Infra B.V.
Postbus 504 Nieuw-Vennep
+31 252 347 547
m.vanleersum@vlinfra.nl

Jan-Auwke Verspuij

Amsterdam
Witteveen + Bos
Postbus 12205 Amsterdam
06 1026 5298
jan-auwke.verspuij@witteveenbos.com

Biem Troost

Veenendaal
Roelofs Advies en Ontwerp B.V.
Landjuweel 14 Veenendaal
+31 546 67 88 88
b.troost@roelofsgroep.nl

Arjan de Waal

Eindhoven
Nobleo Bouw & Infra B.V.
Augustijnendreef 2 Eindhoven
06 2427 6344
arjan.de.waal@nobleo.nl

Martin de Haan

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+ 31 88 811 6600
martinm.dehaan@sweco.nl

Johannes Hus

Oosterhout
Antea Group
Beneluxweg 125 Oosterhout
+31 162 487 000
johannes.hus@anteagroup.com

Dirk de Baan

Elspeet
De Baan Verkeersadvies
Oude Garderenseweg 7 Elspeet
+ 31 6 20 60 43 35
dirk@debaanverkeersadvies.nl

Patrick Broeren

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 4664 7203
patrick.broeren@arcadis.com

Domien Overkamp

Amersfoort
Royal HaskoningDHV
Postbus 1132 Amersfoort
+ 31 6 5195 5475
domien.overkamp@rhdhv.com

Rico Andriesse

Deventer
Goudappel Coffeng BV
Postbus 161 Deventer
+31 570 666 222
randriesse@goudappel.nl

Betty van de Wetering

Amersfoort
Zelfstandig adviseur
Amersfoort
+31 6 442 697 51
bettys.travels@outlook.com

Arjan Peet

Almere
Belroad Verkeersveiligheid
Sperwerlaan 11 Almere
+31 (0)6 44 02 71 29
a.peet@belroad.nl

Minco Kramer

Leek
MUG Ingenieursbureau
Postbus 136 Leek
+31 594 552 420
mkramer@mug.nl
Mijn auditoren omgeving