Mijn auditoren omgeving
Onderliggende pagina's

Gecertificeerde auditors

Op wegen in beheer van het Rijk mogen alleen gecertificeerde auditoren rijkswegennet verkeersveiligheidsaudits uitvoeren. Zij hebben een certificeringstraject doorlopen en voldoen daardoor aan alle eisen om een verkeersveiligheidsaudit te kunnen uitvoeren. De auditors vallen onder toezicht van het Kwaliteitsorgaan Verkeersveiligheidsaudits (KoVa).

De in het onderstaande overzicht genoemde personen zijn gecertificeerde auditors en kunnen rechtstreeks benaderd worden voor het uitvoeren van een audit op het rijkswegennet.

Auditoren

Biem Troost

Amersfoort
Aveco de Bondt B.V.
Postbus 2674 Amersfoort
+31 6 2707 0435
btroost@avecodebondt.nl

Minco Kramer

Leek
MUG Ingenieursbureau
Postbus 136 Leek
+31 594 552 420
mkramer@mug.nl

Patrick Broeren

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 4664 7203
patrick.broeren@arcadis.com

Marco van Leersum

Nieuw-Vennep
Van Leersum Infra B.V.
Postbus 504 Nieuw-Vennep
+31 252 347 547
m.vanleersum@vlinfra.nl

Dirk de Baan

Rotterdam
Royal HaskoningDHV
Postbus 8520 Rotterdam
+ 31 6 20 60 43 35
dirk.de.baan@rhdhv.com

Domien Overkamp

Amersfoort
Royal HaskoningDHV
Postbus 1132 Amersfoort
+ 31 6 5195 5475
domien.overkamp@rhdhv.com

Erik Mansvelder

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+31 88 811 6154
erik.mansvelder@sweco.nl

Jeroen Stegeman

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 2706 2022
jeroen.stegeman@arcadis.com

Arjan Peet

Hoofddorp
Advin
Postbus 437 Hoofddorp
+31 (0)88 023 84 60
arjan.peet@advin.nl

Betty van de Wetering

Amersfoort
Zelfstandig adviseur
Amersfoort
+31 6 442 697 51
betty.54@live.com

Rico Andriesse

Deventer
Goudappel Coffeng BV
Postbus 161 Deventer
+31 570 666 222
randriesse@goudappel.nl

Johannes Hus

Rotterdam
Royal HaskoningDHV
Postbus 8520 Rotterdam
+31 88 34 89 141
johannes.hus@rhdhv.com

Martin de Haan

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+ 31 88 811 6600
martinm.dehaan@sweco.nl
Mijn auditoren omgeving