Mijn auditoren omgeving
Onderliggende pagina's

Gecertificeerde auditors

Op wegen in beheer van het Rijk mogen alleen gecertificeerde auditoren rijkswegennet verkeersveiligheidsaudits uitvoeren. Zij hebben een certificeringstraject doorlopen en voldoen daardoor aan alle eisen om een verkeersveiligheidsaudit te kunnen uitvoeren. De auditors vallen onder toezicht van het Kwaliteitsorgaan Verkeersveiligheidsaudits (KoVa).

De in het onderstaande overzicht genoemde personen zijn gecertificeerde auditors en kunnen rechtstreeks benaderd worden voor het uitvoeren van een audit op het rijkswegennet.

Auditoren

Johannes Hus

Oosterhout
Antea Group
Beneluxweg 125 Oosterhout
+31 162 487 000
johannes.hus@anteagroup.com

Arjan Peet

Haarlem
Iv-Infra b.v.
Waarderweg 40 Haarlem
+31 (088) 943 3200
a.j.peet@iv-infra.nl

Erik Mansvelder

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+31 88 811 6154
erik.mansvelder@sweco.nl

Patrick Broeren

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 4664 7203
patrick.broeren@arcadis.com

Dirk de Baan

Poortugaal
De Baan Verkeersadvies
Landheer 48 Poortugaal
+ 31 6 20 60 43 35
dirk@debaanverkeersadvies.nl

Biem Troost

Amersfoort
Aveco de Bondt B.V.
Postbus 2674 Amersfoort
+31 6 2707 0435
btroost@avecodebondt.nl

Domien Overkamp

Amersfoort
Royal HaskoningDHV
Postbus 1132 Amersfoort
+ 31 6 5195 5475
domien.overkamp@rhdhv.com

Marco van Leersum

Nieuw-Vennep
Van Leersum Infra B.V.
Postbus 504 Nieuw-Vennep
+31 252 347 547
m.vanleersum@vlinfra.nl

Martin de Haan

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+ 31 88 811 6600
martinm.dehaan@sweco.nl

Betty van de Wetering

Amersfoort
Zelfstandig adviseur
Amersfoort
+31 6 442 697 51
bettys.travels@outlook.com

Rico Andriesse

Deventer
Goudappel Coffeng BV
Postbus 161 Deventer
+31 570 666 222
randriesse@goudappel.nl

Minco Kramer

Leek
MUG Ingenieursbureau
Postbus 136 Leek
+31 594 552 420
mkramer@mug.nl

Jeroen Stegeman

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 2706 2022
jeroen.stegeman@arcadis.com
Mijn auditoren omgeving