Mijn auditoren omgeving
Onderliggende pagina's

Gecertificeerde auditors

Op wegen in beheer van het Rijk mogen alleen gecertificeerde auditoren rijkswegennet verkeersveiligheidsaudits uitvoeren. Zij hebben een certificeringstraject doorlopen en voldoen daardoor aan alle eisen om een verkeersveiligheidsaudit te kunnen uitvoeren. De auditors vallen onder toezicht van het Kwaliteitsorgaan Verkeersveiligheidsaudits (KoVa).

De in het onderstaande overzicht genoemde personen zijn gecertificeerde auditors en kunnen rechtstreeks benaderd worden voor het uitvoeren van een audit op het rijkswegennet.

Auditoren

Marco van Leersum

Nieuw-Vennep
Van Leersum Infra B.V.
Postbus 504 Nieuw-Vennep
+31 252 347 547
m.vanleersum@vlinfra.nl

Rico Andriesse

Deventer
Goudappel Coffeng BV
Postbus 161 Deventer
+31 570 666 222
randriesse@goudappel.nl

Biem Troost

Amersfoort
Aveco de Bondt B.V.
Postbus 2674 Amersfoort
+31 6 2707 0435
btroost@avecodebondt.nl

Patrick Broeren

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 4664 7203
patrick.broeren@arcadis.com

Betty van de Wetering

Amersfoort
Zelfstandig adviseur
Amersfoort
+31 6 442 697 51
betty.54@live.com

Minco Kramer

Leek
MUG Ingenieursbureau
Postbus 136 Leek
+31 594 552 420
mkramer@mug.nl

Dirk de Baan

Poortugaal
De Baan Verkeersadvies
Landheer 48 Poortugaal
+ 31 6 20 60 43 35
dirk@debaanverkeersadvies.nl

Erik Mansvelder

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+31 88 811 6154
erik.mansvelder@sweco.nl

Arjan Peet

Hoofddorp
Advin
Postbus 437 Hoofddorp
+31 (0)88 023 84 60
arjan.peet@advin.nl

Martin de Haan

De Bilt
Sweco Nederland B.V.
Postbus 203 De Bilt
+ 31 88 811 6600
martinm.dehaan@sweco.nl

Johannes Hus

Rotterdam
Royal HaskoningDHV
Postbus 8520 Rotterdam
+31 88 34 89 141
johannes.hus@rhdhv.com

Domien Overkamp

Amersfoort
Royal HaskoningDHV
Postbus 1132 Amersfoort
+ 31 6 5195 5475
domien.overkamp@rhdhv.com

Jeroen Stegeman

Arnhem
Arcadis Nederland B.V.
Postbus 264 Arnhem
+31 6 2706 2022
jeroen.stegeman@arcadis.com
Mijn auditoren omgeving